Konkurs kulinarny

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2018-04-26 | Views: 438

26 kwietnia w Szkole Podstawowej nr 7 odbył się konkurs kulinarny „Jemy smacznie, zdrowo i kolorowo”. Naszą szkołę reprezentowały dwuosobowe zespoły z klasy I, II i III.  Przed uczestnikami postawiono zadania, w których mieli wykonać kolorowe kanapki, zwierzątka z warzyw i owoców oraz smaczną i zdrową sałatkę.

Z dumą możemy poinformować, że przedstawicielki klasy III - Kamila Rojek i Zuzanna Rozpędowska – zdobyły pierwsze miejsce za przygotowanie zdrowych i kolorowych sałatek. Zwyciężczyniom gratulujemy!

Przydział zadań zależał od grupy wiekowej uczniów. Wszyscy uczestnicy bardzo się zaangażowali i popisali swoimi umiejętnościami kulinarnymi. Jury miało ogromny problem z wyborem najlepszych potraw. Ostatecznie każdy uczeń otrzymał dyplom i małą niespodziankę za uczestnictwo, a laureaci mogli cieszyć się nagrodami głównymi.

Print Bookmark and Share

Return to previous page