Uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2019/2020

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-09-02 | Views: 502
„Wrzesień, wrzesień w naszej szkole, klasy pełne słońca…”

2 września 2019 roku uczniowie naszej szkoły wraz z Dyrektorem, gronem pedagogicznym oraz rodzicami powitali nowy rok szkolny. Część artystyczna w wykonaniu uczniów klas: III a, III b, VI oraz VIII pozwoliła wszystkim zebranym na przypomnienie radosnego i beztroskiego czasu wakacji, ale też na  refleksję dotyczącą powrotu do szkoły, na oczekiwany przez wielu czas spotkań z rówieśnikami, zdobywania wiedzy i doświadczeń.

Dyrektor szkoły – Jolanta Przybyłek  przedstawiła zebranym rodzicom i uczniom wychowawców poszczególnych klas. W sposób szczególny przywitała najmłodszych uczniów naszej szkoły – pierwszoklasistów.  Wszystkim uczniom życzymy samych pozytywnych ocen, dużo radości i zapału do nauki,  nauczycielom satysfakcji z nauczania, a rodzicom zadowolenia z rozwoju swoich pociech!

Print Bookmark and Share

Return to previous page