Dzień Kobiet w klasie 6 i 7

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-03-10 | Views: 310

Dzień Kobiet w klasie 7 - lodowisko
Z okazji Dnia Kobiet rodzice zorganizowali dla wszystkich uczniów z klasy VI wyjazd na kręgielnię w Ostrowie Wielkopolskim. Celem wycieczki było: propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja środowiska uczniowskiego, zacieśnianie relacji koleżeńskich.

Uczniowie klasy VI mieli możliwość poznania kolejnego sposobu aktywnego spędzania wolnego czasu. Uczyli się kulturalnego zachowania się w miejscach publicznych. Współzawodnictwo na torze wiązało się ze świetną zabawą. Uczniowie mieli okazję spróbować swoich sił w grze, która wymaga nie tylko pewnej siły fizycznej, ale również koncentracji i koordynacji ruchów. Dużą frajdą było zbijanie kręgli i zdobywanie punktów dla swojej drużyny. Pobyt w kręgielni dostarczył wszystkim wielu niezapomnianych wrażeń i emocji. Okazał się fantastycznym sposobem aktywności ruchowej, zabawy i nauki innej niż dotychczas... Zajęcia zakończyły się wspólnym posiłkiem w postaci pysznej pizzy. Było super, a lekcja na kręgielni była wspaniałą rozrywką!!!

Print Bookmark and Share

Return to previous page