Urodziny Książkowego Misia

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-10-24 | Views: 196

Jak co roku w klasach I – III obchodziliśmy urodziny książkowego misia. Uczniowie spotkali się z panią bibliotekarką aby przypomnieć sobie książkowych bohaterów, czyli październikowych solenizantów tj. Kubuś Puchatek, Miś Uszatek czy Miś Paddington. Kolejnym punktem spotkania była prezentacja książek, dostępnych w bibliotece. Uczniowie wysłuchali również historii pt. Petit maluje wieżę Eiffla, z książki „Bajki o misiach z czterech stron świata” Anieli Cholewińskiej – Szkolik.

Ostatnim punktem spotkania były zadania kreatywne, dzieci musiały napisać lub narysować o czym myśli misiu oraz zaaranżować obrazek przedstawiający łapę niedźwiedzia, tak aby stworzyć coś zupełnie nowego.
Czas spędzony wspólnie z książkowymi misiami upłynął w miłej atmosferze, a dzieci znów mogły wykazać się wiedzą i pomysłami.

Print Bookmark and Share

Return to previous page