Spotkania autorskie w kl. IV – VIII

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2020-10-24 | Views: 207

W ramach projektu POKOCHAJ KSIĄŻKI!, na który Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły „Szczęśliwa Trzynastka” pozyskało środki z budżetu Miasta Ostrowa Wielkopolskiego odbyły się kolejne spotkania autorskie online.
Tym razem młodzież naszej szkoły spotkała się z panem Krzysztofem Petke autorem powieści sensacyjno-przygodowych, reportażystą, organizatorem wypraw i szkół przetrwania.
Zaproszony gość opowiadał, jak powstają jego książki, pokazywał zdjęcia ze swoich podróży oraz zachęcał do wybrania się na wyprawy przetrwania, które sam organizuje.

Myślę, ze spotkanie z panem Krzysztofem Petke oraz jego ciekawe opowieści rozbudziły w uczniach chęć podróżowania, odkrywania nowych miejsc, poznawania ludzi i zdobywania nowych doświadczeń. Pamiętajcie o tym, że wszystko to, co powyżej można robić czytając książki, szczególnie w obecnym pandemicznym czasie, kiedy mamy ograniczony dostęp do wielu rzeczy.

Print Bookmark and Share

Return to previous page