"Mój wlasny miś" - konkurs świetlicowy

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2016-12-12 | Views: 801

„Czy to jutro, czy to dziś, wszystkim jest potrzebny mis”- pod takim hasłem Bechlerowej odbył się świetlicowy konkurs „Mój własny miś”. Dzieci dowolna technika na konkurs zgłosiły ponad 40 maskotek. Zainteresowanie było tak ogromne, ze postanowiliśmy stworzyć dwie kategorie: plaska oraz przestrzenna.

Oto wyniki:
Kat plaska:
1.    Wiktoria Śmigiel
2.    Julia Śron
3.    Joanna Dymała
Dominika Dymała

Wyróżnienie:
Majka Molska, Oliwier Molski, Aleksandra Zawadka, Marta Walczak, Zuzanna Banasiak

Udział:
Laura Pawlak, Gracjan Netter, Oskar Netter, Agata Gawrońska, Julia Posłuszna, Maksymilian Nowacki

Kat. Przestrzenna:
1.    Kamil Słupianek
2.    Kacper Zybała
Franciszek Roszak
3.    Szymon Leśny
Kacper Brzezicha
Natalia Niklas

Wyróżnienie:
Adam Pieprzka, Maja Woźniak, Marika Malik, Michalina Malik

Udział:
Emilia Kubiak, Maja Sobczak, Oliwia Wojtasiak, Kewin Wojciechowski, Kacper Brzezicha, Igor Szymoniak

Wszyscy otrzymali pamiątkowy dyplom oraz nagrody ufundowane przez świetlice szkolna:
Bloki rysunkowe, plasteliny, maskotki, puzzle, zeszyty oraz bony upominkowe do wykorzystania w Bajkowej Krainie.

Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy do udziału w kolejnych konkursach.

Print Bookmark and Share

Return to previous page