ZACZYTANI z wizytą w Publicznym Przedszkolu Nr 3 „Jasia i Małgosi”

Categories: | Author: Romana Wojtczak | Posted: 2019-05-14 | Views: 528

To już ostatnie spotkania czytelnicze, przed nami przygotowania do Ulicznej Akcji Społecznej.
Tym razem uczniowie z Klubu Czytelniczego spotkali się z przedszkolakami, aby zachęcić najmłodszych do czytania książek. Przekonać ich, że książka jest ważną rzeczą w życiu każdego człowieka.

W grupie „Misiów” Oliwia i Marta z 4a zaprezentowały historię pt. „Dzień Przyjaźni” z serii książek o Kubusiu Puchatku. Dodatkowo dziewczynki przygotowały pytania związane z tematyką przyjaźni oraz zabawę ruchową, naśladującą przyjaciół ze Stumilowego Lasu.
W grupie „Wiewiórek” Wojciech, Mieczysław i Mikołaj z 5a przedstawili historię Lisa Lucka z książki „Co się stanie na Leśnej Polanie, czyli wesołe przygody Gangu Słodziaków”. Chłopcy również przygotowali pytania związane z czytaną historią oraz zabawę „Chodzi lisek koło drogi”. W nagrodę za super zachowanie każdy przedszkolak dostał naklejkę słodziaka.

Print Bookmark and Share

Return to previous page