Konkurs świetlicowy

Za nami kolejny konkurs świetlicowy pod tytułem "Moja ulubiona postać z bajki" - malowanie psa farbami. Dzieci miały ogromną radość i chętnie wzięły udział w konkursie. Cztery prace zostały wyróżnione. Czterech uczniów zostało wyróżnionych. Każdy mógł zabrać swoją figurkę, farbki, pędzelek i kolorowankę do domu.

Zabawki - podsumowanie kiermaszu wielkanocnego

Przed świętami Wielkiej Nocy wychowawcy świetlicy zakupili nowe zabawki z pieniążków zarobionych podczas grudniowego kiermaszu Bozonarodzeniowego. Nowe zabawki to między innymi:
- duże klocki wafle których zawsze brakowało
- małe klocki wafle z których dzieci uwielbiają tworzyć kreatywne budowle
- zestaw filiżanek talerzy i dzbanki dla dziewczynek
- duży zestaw klocków lego
- komisariat policyjny
- zestaw lego
- kosmos

Radość dzieci była ogromna, każdy z zaciekawieniem otwierał paczkę a później każdy znalazł coś dla siebie i rozpoczął się szał zabawy. Dziękujemy każdej osobie która dołożyła każda złotówkę do puszki i dzięki temu uczniowie mogą się cieszyć nowymi zabawkami.

Kiermasz wiosenny

W czwartek 15 marca 2018 roku rozpoczął się świetlicowy kiermasz wielkanocny. Wszystkie ozdoby wielkanocne wykonane zostały przez dzieci uczęszczające do świetlicy szkolnej z wychowawcami. Uczniowie wraz z rodzicami chętnie odwiedzają kiermasz kupując wybrane prace dzieci. Dochód z kiermaszu przeznaczony zostanie na zakup zabawek dla dzieci ze świetlicy szkolnej.

WARSZTATY WIOSENNE

Dnia 6.3.2018 odbyły się kolejne warsztaty plastyczne w naszej świetlicy szkolnej. Tematyka brzmiała: Ozdoby wielkanocne. W ten dzień gościly nas mamusie wraz z córkami oraz synami. Wszyscy wykonywali ze skupieniem oraz uśmiechem przeróżne ozdoby m.in. koszyczki, zajaczki ze skarpetki z ryżem, zajaczki zawieszki, kurczaki, jajka cekinowe na patyku itp. Wykonane prace zostaną wystawione na sprzedaż dnia 15.03.2018 podczas kiermaszu wielkanocnego.
Wszystkim przybyłym rodzicom i dzieciom serdecznie dziękujemy za przybycie i zapraszamy ponownie na letnie spotkanie.

Hobby dzieci

W świetlicy szkolnej wszyscy uczniowie mają możliwość rozwijania swoich zainteresowań i uzdolnień oraz spędzania czasu według własnych potrzeb.

Strona 2 z 6Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  6  Dalej   Koniec