Konkurs plastyczny

Dnia 7.02.2018 w swietlicy szkolnej odbył się ostatni konkurs plastyczny w tym semestrze. Tematyka konkursu brzmiała "Moje wymarzone ferie zimowe". Dzieci chętnie wzięły udział w konkursie. Każda praca miała wysoki poziom artystyczny -  pięć rysunków zostało wyróżnionych i nagrodzonych. Serdecznie wszystkim gratulujemy i zachęcamy wszystkie dzieci do jeszcze większej aktywności plastycznej

Karnawał w świetlicy

Dnia 31.01.2018 w świetlicy szkolnej odbyła się balik karnawałowy dla dzieci do niej uczęszczających. W przeddzień zabawy dzieci wykonały maski karnawałowe, które przyozdobiły według własnych pomysłów. Podczas baliku dzieci chętnie brały udział w zabawach tanecznych. Mogły pokazać i pochwalić się swoimi tanecznymi talentami a także nauczyć się kilku prostych układów tanecznych do muzyki latynowskiej. Dla osób chętnych odbył się także konkurs do muzyki pt "Krzesełka". Większość dzieci wzięło udział, przy czym świetnie się bawili oraz musieli wykazać się ogromnym skupieniem i refleksem. Pod koniec zabawy każdy w nagrodę otrzymał kolorowego balona w wybranych kształtach. Kilka chętnych dzieci zdecydowało się na pomalowanie twarzy kolorowymi kredkami. Każdy z uśmiechem wychodził do domu i zabawę zaliczył do bardzo udanej.

DZIEŃ CZYTANIA

Dnia 15 stycznia 2018 roku w świetlicy szkolnej odbyło się głośne czytanie książek związanych z Dniem Babci i Dziadka. Panie ze szkolnej biblioteki przeczytała uczniom opowiadanie D. Zawadzkiej z morałem „ O babci Zosi” oraz opowiadanie Ks. J. Twardowskiego „ Co wiem o swojej rodzinie?”. Uczniowie z zaciekawieniem wysłuchali przeczytanych tekstów, następnie odpowiadali na pytania związane z czytanymi tekstami. Lekcja przybliżyła dzieciom tradycje rodzinne związane z Dniem Seniora.

Czytanie

KONKURS ŚWIETLICOWY – „ŚWIĘTA W MOJEJ RODZINIE”

Dnia 20 grudnia 2017 roku w szkolnej świetlicy odbył się kolejny Konkurs Plastyczny pt. Święta w mojej rodzinie”. Uczniowie z zaangażowaniem i radością wykonali  prace  konkursowe na podany temat. W Wyniku ogłoszenia konkursu wyróżnienia zdobyły następujące osoby: Maja Molska, Oliwia Napierała, Aleksandra Krysiak.
Gratulujemy.

Strona 3 z 6Początek   Wstecz   1  2  [3]  4  5  6  Dalej   Koniec