Dziś w naszej szkole odbyła się pierwsza edycja konkursu dla klas I-III "Easter Egg Hunt". Nasi uczestnicy musieli się zmierzyć z testem, który sprawdzał znajomość angielskiego słownictwa związanego z Wielkanocą. W teście pojawiły się również pytania związane z tradycjami wielkanocnymi w USA oraz Wielkiej Brytanii.
Wszyscy uczestnicy otrzymali po dyplomie i słodkim upominku.
Dziękujemy Radzie Rodziców i wydawnictwu Oxford University Press za ufundowanie nagród.
Dziękujemy również wszystkim uczniom za wzięcie udziału w konkursie 🙂
Happy Easter!

Po rozwiązaniu quizu, uczniowie wzięli udział w dwóch konkurencjach. Pierwszą z nich było polowanie na jajka rozrzucone na boisku (Easter Egg Hunt). Drugą, było turlanie jajek (Egg rolling) łyżkami. Egg rolling oraz Easter Egg Hunt są zabawami wpisanymi w tradycje wielkanocne w krajach anglojęzycznych.
Uczniowie spisali się znakomicie, śmiechom i zabawom nie było końca.
Zwycięzcy konkursu to:
I miejsce - Nina Sójka  2b