W piątek 25 marca, w naszej szkole odbył się „no backpack day”, czyli dzień bez plecaka. W tym dniu chętni uczniowie i nauczyciele przyszli bez plecaków i toreb. Zabawa polegała na tym, by jednocześnie przynieść do szkoły wszystkie potrzebne przybory. Liczyła się pomysłowość, kreatywność i spryt – książki, zeszyty i inne artykuły szkolne można było spakować w dowolny, zwykle zabawny sposób.
Wiedzieliśmy, że, na co jak, na co, ale na pomysłowość naszych Uczniów możemy liczyć. I oczywiście mieliśmy rację. Taczka, pralka, suszarka na pranie, worek na śmieci, wózek na zakupy, szuflada, walizka, lodówka turystyczna, kosiarka – to tylko niektóre z wielu pomysłów na alternatywny plecak. Szaleństwu i uśmiechom nie było końca.
Dziękujemy za odzew, zaangażowanie i wspólną zabawę.