GALERIA LALEK:

Miło nam poinformować, że nasza szkoła bierze udział w szóstej edycji ogólnopolskiej akcji edukacyjnej UNICEF Polska „Wszystkie Kolory Świata”. W ramach kampanii, uczniowie przygotowywali charytatywne szmaciane laleczki będące symbolem pomocy, jakiej udzielą najbardziej potrzebującym dzieciom na świecie. Celem projektu jest kształtowanie wśród dzieci i młodzieży postawy tolerancji i otwartości na inne kultury. Akcja ta uświadamia również, że pomaganie może być nie tylko pożyteczne, lecz także przyjemne.
W ramach akcji uczniowie projektowali i własnoręcznie szyli szmaciane laleczki oraz nadawali im imiona i wskazywali kraj, z którego laleczka pochodzi.
 Od dnia 9 marca 2022 szkole odbędzie się ich wystawa laleczek. Każdy może wybrać laleczkę i zaopiekować się nią, przekazując symboliczną darowiznę. Zebrane środki zostaną przeznaczone na wsparcie programów szczepień ratujących życie dzieci w najuboższych krajach świata.
ZAPRASZAMY DO KUPNA LALECZKEK !!!
Dziękuję wszystkim uczniom, rodzicom, dziadkom, którzy włączyli się w tą wspaniałą akcję. Dziękuję  za zaangażowanie i za wszystkie laleczki, które wykonaliście z wielkim sercem.
Opiekun Szkolnego Koła Wolontariatu
Dominika Armatys