Szanowni Rodzice, Kochani Absolwenci, Przyjaciele naszej szkoły,
któż z nas jeszcze niedawno pomyślałby, że przyjdzie nam żyć w czasach, które zapiszą się na kartach historii, a tym zapiskom towarzyszyć będzie poczucie niepewności, lęku, cierpienia. Najpierw walka z pandemią, która zamknęła nas w domach, odcięła od relacji i sprawiła, że wszystko malowało się w ciemnych barwach. Kiedy wydawało się, że wszystko zaczyna wracać na dobre tory, nadszedł dzień 24 lutego. O 5 rano obywatele Ukrainy musieli rozpocząć obronę własnego kraju przed inwazją wojsk rosyjskich. Nadeszły trudne chwile... wojna. Każdy konflikt to niewyobrażalne cierpienie tysięcy ludzi. Gdybyśmy tylko mogli zatrzymać tę machinę... Niestety, nie mamy takiej mocy, ale posiadamy współczucie, miłość, życzliwość i możliwość działania. Dlatego zachęcam wszystkich do udziału w zbiórce na rzecz obywateli Ukrainy. Nasza Szkoła posiada wirtualną skarbonkę, która powstała na portalu Siepomaga, w ramach akcji SOS UKRAINA pod patronatem Polskiej Akcji Humanitarnej. Zwracamy się z prośbą o wpłaty - w pojedynkę nie osiągniemy wiele, ale razem możemy realnie pomóc.
Z góry dziękujemy