W naszej szkole od października 2021  jest realizowany projekt edukacyjny „Przygoda z czterema porami roku”. Pierwszy etap projektu związany z przepiękną porą roku jaką jest jesień, już za nami. W ramach projektu uczniowie klas IV-VII na lekcjach  plastyki wykonywali prace plastyczne farbami na temat jesieni. Zorganizowano  również plastyczny konkurs szkolny „Barwy Jesieni”.

Oto wyniki konkursu:
I miejsce-  Emilia Pauś,
II miejsce- Jakub Pastucha,
III miejsce- Tola Kierzek
Wyróżnienia: Oliwier Janiak, Majka Molska, Maria Lisiak, Oliwia Rant, Maja Sobczak
Zorganizowano również konkurs fotograficzny „Jesień w obiektywie” na najciekawsze zdjęcie.
Wyniki konkursu:
 I miejsce- Aleksandra Kuświk,
II miejsce- Mateusz Plewa,
III miejsce- Ksawery Nilkas.
Wyróżnienia: Paweł Kędzia, Franciszek Leśnierowski, Maria Lisiak, Martyna Bartczak, Oliwia Jurczak, Gabriela Gabel, Adam Kasprzak, Wojciech Szewczyk
  Na zajęciach technicznych tematem przewodnim było jesienne drzewo. Klasy czwarte wyklejały obrazki z papieru kolorowego, klasy piąte stojące drzewa z rolki papieru, a klasa szósta wykonywała drzewko  metodą quillingu.