W minioną sobotę w Poznaniu rozegrano III Grand Prix Młodziczek i Młodzików w tenisie stołowym. Klub LKS Tajfun Ostrów Wielkopolski reprezentowała dwójka, młodych, utalentowanych zawodników: Agata Strzelczak i Filip Pioch. To był bardzo dobry występ naszych młodzików gdyż po raz kolejny potwierdzili, że należą do ścisłej czołówki młodzików województwa wielkopolskiego.

Filip zajął 5 miejsce, a Agata wywalczyła 9 miejsce, notując najlepszy występ w Grand Prix w tym sezonie. W Grand Prix Wielkopolski wystartowały/o 32 młodziczki i 47 młodzików.
Już za tydzień nasi młodzicy zagrają w III Grand Prix Południowej Wielkopolski, a za dwa tygodnie wezmą udział w Grand Prix Polski, które rozegrane zostanie w Sępólnie Krajeńskim. Dziś gratulujemy i życzymy naszym młodzikom powodzenia oraz równie dobrej gry.