Dnia 16.05.2022 w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się finał Międzyszkolnego Konkursu Artystycznego "Mamy Talenty".
Przedstawicielkami naszej szkoły były uczennice: z klasy 4a Maria Nowak - śpiew, z klasy 5a Anna Bożek - taniec klasyczny, z klasy 6a Agata Gawrońska - gra na instrumencie (skrzypce).

Laureatką konkursu została nasza uczennica klasy 6a Agatka Gawrońska, która pięknie i z pamięci zagrała utwór W. A. Mozarta, wyróżnienie otrzymała uczennica klasy 4a Marysia Nowak za cudowny głos i wykonanie piosenki w języku angielskim pt. You are the world .
Serdecznie wszystkim dziewczynkom dziękujemy za zaangażowanie, przygotowanie występu oraz poświęcony czas. Życzymy dalszego rozwijania swoich pasji i dążenia do celu.
Gratulacje dla naszych uczennic 😊