Dnia 6 marca 2024 r. odbyły się DRZWI OTWARTE NASZEJ SZKOŁY. Na to szczególne wydarzenie przybyli wyjątkowi goście – dzieci, które we wrześniu rozpoczynają naukę w klasie pierwszej. Małych gości i ich rodziców powitała Dyrekcja szkoły. Część oficjalną zakończył filmik promujący szkołę.

Następnie dzieci i rodzice udali się na zwiedzanie budynku oraz na zajęcia przygotowane przez nauczycieli. Drzwi Otwarte obfitowały w liczne atrakcje dla przyszłych uczniów, którzy pod opieką nauczycieli i uczniów klas starszych zgłębiali tajniki programowania, przyglądali się pracy drukarki 3D, brali udział w zajęciach z robotyki, obserwowali doświadczenia chemiczne i fizyczne. Podczas wizyty goście zobaczyli pięknie udekorowane wnętrze budynku szkoły, świetnie wyposażone, kolorowe sale lekcyjne, bibliotekę szkolną, sale do zajęć specjalistycznych oraz salę gimnastyczną.

Zwiedzanie zakończyło się występem zespołu tanecznego składającego się z uczennic naszej szkoły oraz pokazem gry w tenisa stołowego naszych utalentowanych uczniów z klasy 7.

Dziękujemy za przybycie i do zobaczenia we wrześniu w progach SP13!

Dziennik Internetowy

Film promujący szkołę 2024 r.