Myślicie, że cofanie się w czasie jest niemożliwe? A jednak w naszej szkole wszystko może się wydarzyć.

11 marca 2024r. na korytarzach szkolnych pojawiła się nietypowo ubrana młodzież: dużo kolorów, ciekawe dodatki, koszule w kratę. No i scenografia: przedmioty codziennego użytku, monety i banknoty, stare fotografie, telefony, radia, a nawet tradycyjne kartki żywnościowe. Wszystko świadczyło o tym, że przenieśliśmy się w czasy PRL -u. Uczniowie klasy 8a uczestniczyli bowiem w "żywej" lekcji historii poświęconej czasom PRL-u. W czasie zajęć prezentowali zabawne scenki, wykonywali plakaty dotyczące życia codziennego np. motoryzacji, handlu, sportu, świata telewizji oraz mody z tamtych lat, a także porównywali dawną szkołę ze szkołą współczesną . Uczniowie byli bardzo zaangażowani w czasie zajęć i zapewne odkryli też tą wesołą, zabawną stronę tamtych czasów.

Dziennik Internetowy

Film promujący szkołę 2024 r.