Sukces Oliwii

Sukces naszej uczennicy Oliwii Jurczak w konkursie na najciekawszy lapbook na temat „Życia  i działalności bł. Edmunda Bojanowskiego” organizowanym przez Szkołę Podstawową nr 7 im. Gen. Józefa Bema w Ostrowie Wielkopolskim. Oliwia wykonała bardzo ciekawy lapbook  zostając laureatką konkursu. Gratulujemy!

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej

Mistrzostwa Europy w piłce nożnej trwają!!! W związku z tym z inicjatywy Pani Marzeny Szymankiewicz zorganizowana została w naszej szkole akcja pt. "KIBICUJEMY NASZYM - EURO 2021". 23 czerwca 2021r. uczniowie klasy 7 oraz 8 kibicowali reprezentacji Polski podczas meczu jaki rozegrała ze Szwecją. Ubrani na biało – czerwono z szalikami oraz flagami trzymaliśmy mocno kciuki za naszych piłkarzy. Co to były za emocje! Wszystkie gadżety: koszulki, czapeczki, szaliki oraz flagi to symbole oraz oznaka, że prawdziwy patriota to także prawdziwy kibic!

Integracyjne wyjście 2 A

Integracyjne wyjście
klasy 2a na zakończenie roku szkolnego na lody
🍦🍦🍦

Wycieczka klasy 3 A

Po nocnej burzy dzień mamy piękny i ciepły. Trzecioklasiści na wspólnej pieszej wycieczce na przepyszne lody 🌞🍡🌞🍡🌞

„All about the USA”

W maju i czerwcu uczniowie klasy 7 przystąpili do udziału w pierwszej edycji konkursu wiedzy o Stanach Zjednoczonych „All about the USA”. Konkurs został zorganizowany przez SP 4 i 5 i  składał się z trzech etapów: American Art, American Hero oraz American Quiz. Podczas etapu pierwszego, zespoły uczniów przygotowywały pracę plastyczną przedstawiającą znane miejsce w USA. Podczas etapu drugiego zadaniem zespołów było przygotowanie filmu prezentującego znaną postać związaną z kulturą lub historią USA. Ostatni etap polegał na rozwiązaniu testu z wiedzy o Stanach Zjednoczonych.

Zespoły uczniów z entuzjazmem zaangażowały się w realizację zadań na każdym etapie. Dziewczynom z zespołu Iga i Ola, czyli Idze Kowalskiej i Aleksandrze Muszyńskiej udało się wywrzeć wrażenie na jury swoją rewelacyjną pracą plastyczną i zdobyły I miejsce w pierwszym etapie.
W konkursie wzięli również udział: Julia Kaczmarek, Samanta Banach, Maja Frankiewicz, Wiktoria Kupis, Zuzanna Prażmo, Piotr Galler, Kamil Mikołajczyk i Jakub Reterski.
Dzięki wspólnej pracy uczniowie mieli okazję poszerzyć swoją wiedzę o USA i zdobyć doświadczenia w pracy zespołowej.
Idze i Oli gratulujemy sukcesu, a pozostałym uczestnikom życzymy powodzenia w kolejnej edycji!

Zakończenie zajęć SKS

W podskokach zbliżamy się do wakacji ⛵🏖️🐬. Podczas zajęć sportowych SKS poznawaliśmy nowe gry i zabawy. Pobijaliśmy rekord świata w biegach podczas najróżniejszych berków🏃🏃‍♀️. Uczyliśmy się chwytów i podań piłki. Z pewnością nabyte umiejętności wykorzystamy podczas aktywnego letniego wypoczynku 🤽‍♀️🏐⚽. Życzymy udanych wakacji. Do zobaczenia na zajęciach we wrześniu.

Dzień Taty w 2 B

Dziś tatusiom a jeszcze niedawno mamusiom składaliśmy życzenia. Uczniowie z klasy 2b połączyli te dwa jakże ważne święta i i stworzyli dla swoich rodziców przepiękny występ. Zapraszamy na seans:  https://youtu.be/5OLBWGnc2pY

Dzień Taty w 3 A

Uczniowie klasy 3 A
składają
najserdeczniejsze życzenia
Tatom z okazji Ich święta

Funkcjonariusze Policji w 4 B

W klasie 4b gościli Funkcjonariusze Policji.
Przeprowadzili bardzo ciekawą oraz opartą o różne sytuacje z życia  prelekcję nt. popełniania wykroczeń przez nieletnich. Przykładami pokazali, uświadomili uczniom jakie zachowania uznaje się za wykroczenie. Policjant rysując na tablicy schody przedstawił kolejność konsekwencji jakie się stosuje wobec młodocianych przestępców. Klasa była bardzo zaangażowana w spotkanie, uczniowie chętnie zabierali głos w dyskusji.

Funkcjonariusze Policji w klasie 7

W klasie 7 gościli Funkcjonariusze Policji.

Strona 2 z 28Początek   Wstecz   1  [2]  3  4  5  6  7  8  9  10  Dalej   Koniec