Ogłoszenie wyników konkursu bibliotecznego

A oto laureaci konkursu bibliotecznego!

Piknik 2 A

Piknik integracyjny 2 A

Wycieczka 2 A

Wycieczka do lau klasy 2 a

Segregacja i recykling 2 B

Uczniowie klasy 2b wiedzą na czym polega recykling i znają zasady segregacji odpadów. Na lekcjach uświadamiamy sobie konieczność racjonalnego gospodarowania zasobami przyrody, kształtujemy postawę proekologiczną oraz pobudzamy do aktywnego działania na rzecz ochoty środowiska. Dzięki takim lekcjom możemy podziwiać przepiękne prace wykonane ze śmieci...

Zakończenie projektu

Dnia 10.05.21, oficjalnie zakończyliśmy szkolny projekt Wiosna w Europejskich Barwach. Podczas ostatnich trzech miesięcy, wszyscy uczniowie naszej szkoły pogłębiali wiedzę na temat krajów członkowskich Unii Europejskiej. Uczniowie klas 4-8, pieczołowicie przygotowywali multimedialne prezentacje na temat wybranych krajów. Następnie, klasy rozsyłały sobie nawzajem przygotowane prace. W tym samym czasie, uczniowie klas 1-3, wykonywały plansze tematyczne na których zostały zaprezentowane  informację oraz ciekawostki związane z  wybranym krajem Unii.
Na pierwszy rzut prezentujemy Węgry oraz Czechy. Z plansz wykonanych przez klasę  1b możemy się dowiedzieć jakie są najbardziej lubiane bajki oraz słodycze w Czechach. Krajem klasy 2b były Węgry. Tutaj możemy sobie poczytać o znanych węgierskich piłkarzach, a także zgarnąć przepis na prawdziwy węgierski gulasz!   Smacznego  🙂

&q

KARTKI DLA MEDYKÓW

Bardzo serdecznie dziękujemy wszystkim tym, którzy włączyli się w akcję ,,TRZYNASTKA MEDYKÓW SZANUJE I LAURKI KOLORUJE”. Dzieci włożyły dużo pracy i serca, by w ten sposób podziękować za trud pracownikom służby zdrowia. Zachęcam do obejrzenia 81 przepięknych prac wykonanych przez uczniów naszej szkoły.

film - fb.watch/6nTyChWdDl/

Kartka dla Medyków 1 B

Klasa 1b z radością przyłączyła się do akcji ,,Trzynastka Medyków szanuje i laurki koloruje". W ten sposób okazujemy naszą wdzięczność za zaangażowanie w walce z koronawirusem.

"Podróż marzeń"

Rozstrzygnięty został konkurs na opracowanie prezentacji multimedialnej przeprowadzony przez Zespół Szkół Budowlano-Energetycznych dla ósmoklasistów szkół powiatu ostrowskiego pt.: "Podróż marzeń".
Laureatką została Daria Muszyńska która zajęła I miejsce.
Wyróżnienie otrzymali Agata Dybioch oraz Bartłomiej Gawroński.
Serdecznie gratuluję zwycięzcom!

Dzień Ziemi w klasie 3 A

Hasłem przewodnim tegorocznej edycji Dnia Ziemi były słowa "Z energią zmieńmy źródła"
Uczniowie klasy 3 A zaprezentowali swoje pomysły, jak oszczędzać energię, żyć z ekologią za pan brat.
 Dzień Ziemi, znany też jako Światowy Dzień Ziemi lub Międzynarodowy Dzień Ziemi, jest największym na świecie świętem ekologicznym, obchodzonym od 1970 r. Jako pierwszy z ideą Dnia Ziemi wystąpił John McConnell na konferencji UNESCO, dotyczącej środowiska naturalnego w 1969 r. W Polsce obchody Dnia Ziemi zostały zapoczątkowane w 1990 r.
Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

Światowy Dzień Książki

23 kwietnia obchodziliśmy Światowy Dzień Książki. Uczniowie klasy 1b zaplanowali ten dzień niezwykle kreatywnie i z miłością do książek.

Strona 7 z 28Początek   Wstecz   2  3  4  5  6  [7]  8  9  10  11  Dalej   Koniec