Dzień Pluszowego Misia w klasie III A

kiedy pada deszcz
Miś ma uszy do targania
po to misiem jest
żeby mieć coś do kochania..."
Każdy z nas miał ukochanego  tego jedynego Misia.
Uczniowie klasy 3 A przygotowali w wersji recyklingowej Misiową Galerię prac plastycznych.

fb.watch/2ZitBqVInN/

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ MISIA W KLASIE 2A

25 listopada każdego roku wszystkie misie, czy to małe, czy to duże, bure i kolorowe obchodzą swoje święto.  Dzieci z klasy 2A zaprezentowały swoje ukochane pluszaki. Opowiedziały ciekawie historie z nimi związane.  Te sympatyczne postacie stały się bohaterami wielu opowieści, bajek czy filmów. Nic wiec dziwnego, że ta ponadczasowa zabawka uczczona została swoim świętem.

25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia

Uczniowie z klasy 2B wraz z wychowawcą pamiętają, że 25 listopada obchodzimy Światowy Dzień Pluszowego Misia. Na pamiątkę tego dnia dzieci zrobiły sobie zdjęcie ze swoją maskotką. Ulubione pluszaki towarzyszyły również nam podczas lekcji. To nie jest przypadkowa data, bo właśnie tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. W tym roku Miś obchodzi swoje 118 urodziny. Wszystkiego najlepszego!!

Dzień Misia z Teddy Eddie w klasie III A

Dziś, podczas zajęć online na uczniów klasy 3 A czekała niespodzianka. Z okazji Międzynarodowego Dnia Misia 25 listopada uczniowie klasy 3 A  uczestniczyli w spotkaniu online - Dzień Misia z  Teddy Eddie: odwiedziny w domu misia. Wspólnie z Teddym uczyli się języka angielskiego i nowego układu tanecznego. Na następnych lekcjach wykonali portrety ulubionych misiów, zaprogramowali trasę dla ozobotów - w aplikacji ogólnopolskiego programu #UczymyDzieciProgramować.

Wspaniały dzień - pełen niespodzianek i twórczego myślenia w działaniach online.

Dzień Pluszowego Misia w klasie 1 B

Z okazji Dnia Pluszowego Misia  klasa 1b zapoznała się z filmem edukacyjnym, gdzie poznała historię misia, jaki i gdzie żyją niedźwiedzie , a także te misie z bajek już zapomnianych, a kochanych przez dorosłych. Któż nie pamięta Misia Colargol czy Uszatka lub Yogi? Ponadczasowe bajeczki J
Dodatkowo odbył się pierwszy konkurs klasowy ,,Mój miś”. Dzieci wykonały  prace różnymi technikami plastycznymi (rysowanie, malowanie, wyklejanie, wydzieranie, grafika, kolage, itp.)- technika pracy była dowolna.
Pani Daria, Pani Ula i Pani Kamila długo wybierały laureatów. Wszystkie prace były  przepięknie, trudno było wybrać najbardziej ciekawą.
1 miejsce- Ada Kaczmarek i Franciszek Kudliński
2 miejsce- Maja Kowal i Szymon Śniady
3 miejsce- Stanisław Fengler i Justyna  Janaszczyk
Wyróżnienia: Hania G., Hania S., Igor, Jakub, Piotr, Gabriel, Julek, Tomek, Iga, Nina, Brajan, Antek
Wszystkim dzieciom dziękujemy za udział, nagrody zostaną dostarczone.

KUKIEŁKI 2A

Czy drewniana łyżka służy tylko do mieszania i gotowania? Uczniowe klasy 2A udowodnili, że wcale nie. Wykonali piękne dzieła, którym nadali nawet imiona.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI

21 listopada przypada Dzień Życzliwości. Uczniowie klasy 2A  przygotowali z tej okazji piękne plakaty i opowiedzieli sobie dlaczego warto być życzliwym i uśmiechniętym nie tylko w tym dniu, ale zawsze.

Warto wiedzieć jaka jest temperatura

Gdy na dworze coraz zimniej warto wiedzieć jaka jest temperatura, aby odpowiednio dopasować strój do pogody. Uczniowie klasy 2b wykonali podczas zdalnych lekcji eko-termometr. Teraz żadne mrozy nie są już groźne.

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek"

"Niesamowite przygody dziesięciu skarpetek" to właśnie ta lektura zainspirowała uczniów klasy 2b podczas zdalnych lekcji do wykonania głównych bohaterów.

Bogactwa ziemi

Klasa 2b podczas zdalnych lekcji poznała różne naturalne bogactwa ziemi co zaowocowało doświadczeniem. Uczniowie samodzielnie w domu produkowali kryształki soli. Efekty ich pracy można obejrzeć na poniższych fotografiach.

Strona 21 z 28Początek   Wstecz   16  17  18  19  20  [21]  22  23  24  25  Dalej   Koniec